Zubař Vitalij Šmad'uk
Vitalij Šmad'uk
Zubař

Vzdělání a začátek kariéry


Jmenuji se Vitalii Shmadiuk a je mi 37 let.
Studijní léta jsem prožil na stěnách Ivano-Frankivské národní lékařské univerzity, která se nachází na malebných územích Ukrajiny.

Kariéra ve stomatologii

Od roku 2008 jsem se vydal na cestu stomatologie, věnuji se tomuto obtížnému, ale pro lidi velmi důležitému oboru. V roce 2011, po uznání mého diplomu v České republice, jsem měl tu čest být pod křídly jednoho z nejzkušenějších revizorů České stomatologické komory. Právě díky její neocenitelné podpoře a přísné kontrole jsem dosáhl významných výšek v profesionální praxi.

Otevření kliniky

V roce 2016 jsem se rozhodl pro krok k nezávislosti a otevřel svou vlastní, útulnou a poněkud skromnou kliniku na Praze 7.
Po pěti letech, na vlně úspěchu a růstu, jsme se přestěhovali do prostornějších prostor na Praze 3, v oblasti Žižkov, kde společně s personálem a věrnou základnou pacientů, čítající více než 8 tisíc lidí, pokračujeme ve poskytování vysoce kvalitních stomatologických služeb.

Moderní vybavení a péče

Během celkové rekonstrukce kliniky bylo získáno nejmodernější vybavení: zubní křesla Stern Weber, 3D rentgeny Planmeca, intraorální skenery Medit I700, autoklávy třídy B Mocom, stejně jako kompresory a odsávací systémy Durr – to vše se stalo srdcem naše kliniky.

Specializace a plány léčby
Více než dvanáct let poskytuji svým pacientům komplexní stomatologickou péči, počínaje vyšetřením a konče chirurgickými zákroky. Za tu dobu jsem získal bohaté zkušenosti ve všech oblastech stomatologie, absolvoval jsem stovky kurzů po celém světě. Jedním z mých oblíbených kurzů bylo školení z implantologie ČSI – 8. cyklus 2019–2021, stejně jako tříměsíční stáž v Kanadě, v Torontu.
V poslední době se zaměřuji především na stomatochirurgii a vývoj komplexních plánů léčby pro složité případy.
Společně s týmem lékařů analyzujeme složité klinické případy a sestavujeme plány na obnovu zdraví každého pacienta.

Práce v OmniDentClinic
V současné době pokračuji ve své činnosti v OmniDentClinic, kde stomatochirurgie je mou vášní a posláním. Provádím chirurgické extrakce, zabývám se implantací, sinus lifty, provádím komplexní rehabilitaci zubního oblouku metodou ALL ON X, stejně jako rozsáhlé kostní augmentace a plastiku měkkých tkání. Protetika – korunky, můstky, hybridní protézy – to je to, čemu věnuji veškeré své umění a znalosti. To je mé poslání, které upřímně miluji a ve kterém jsem si jistý.

Směry práce
Alina Jahnyčová Zubařský hygienik
Alina Jahnyčová
Zubařský hygienik

Alina Yagnicheva je stomatologická hygienistka. Specializuje se na provádění léčebně-preventivních opatření zaměřených na posílení skloviny zubů a prevenci zubního kazu a dalších onemocnění ústní dutiny u pacientů různých věkových skupin.

Vzdělání: Vysoká odborná lékařská škola v Praze (2018).

Směry práce
Přejít nahoru