Отзывы

Oleg Pogorelec
Oleg Pogorelec
Читай ещё
Очень приятная атмосфера, дружелюбный персонал, врачи. Качественная работа, все на высшем уровне. Очень рекомендую!
Vi Ho
Читай ещё
Очень рекомендую врача-гигиениста Алину. Такой качественной чистки у меня еще не было. В процессе врач объясняла свои действия и в конце провела целую лекцию по самостоятельной чистке зубов дома, подарила щеточки для межзубного пространства. Мне очень понравилось, спасибо.
Martin Špáta
Читай ещё
V minulosti bylo pro mne stresující už jen se objednat se ke svému zubaři, přemlouval jsem se takto každý rok. Vše se obrátilo, když se mi už asi po třetí odlomila část další opravené stoličky při jídle. O panu doktorovi Vitalii Shmadiukovi a jeho bezvadné práci na jeho klinice jsem slyšel již v minulosti, ale víte jak to je, než se odhodláte něco změnit. A dost. V tu chvíli jsem se objednal na vstupní prohlídku na kliniku Omni Dent. Já nemusím čekat dva až tři měsíce?Jakmile jsem vyplnil objednávací formulář, tak jsem za tři dny seděl v křesle v ordinaci. Když jsem poprvé viděl RDG a detailní foto mého chrupu, trochu jsem se vyděsil a zároveň zastyděl. Vše mi bylo velice podrobně vysvětleno a popsáno, což ve mně vyvolalo obrovské nadšení, protože jsem se v minulosti s přístupem, který poskytují na této klinice nikdy nesetkal. "Můžeme hned začít". "Vážně, nemusím čekat další měsíce na objednání?" Mé návštěvy, které jsem absolvoval po dobu více jak pět měsíců, pro mne byly relaxační. Někdy jsem v křesle trávil více jak hodinu, ale vůbec mi to nebylo nepříjemné, poprvé se mi stalo, že jsem při ošetření usínal. Dnes mám kompletně zrekonstruovaný chrup, včetně bezvadného implantátu. To hlavní co touto recenzí chci říci je to, že slova jako velký obdiv, preciznost, vysoká profesionalita, lidsky přístup a pokora ke své práci jsou v této klinice samozřejmostí. Rozhodně doporučuji.
Dominika Pecoldová
Dominika Pecoldová
Читай ещё
S klinikou jsem moc spokojena, oba zubaři, u kterých jsem byla byli velice milí a s profesionálním přístupem. I po větším zákroku jsem vůbec nic necítila. Jediné menší mínus je, že doktorům občas uplně vše detailně nerozumím.
Леонид Белоус
Леонид Белоус
Читай ещё
Инна прекрасный врач, все быстро и качественно 👍12/10
Artem Vetkasov
Artem Vetkasov
Читай ещё
Velmi spokojený. Pan doktor Šmaduk provedl mi extrakce zubu pečlivě a poctivě. Všechno vysvětlil dal doporučení pro péči po extrakce zubu Vstřícný přístup a přátelsky kolektiv.
Предыдущая
Следующая


    Прокрутить вверх